ASUS DUAL-RTX5060TI-O16G | Asus
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 364.00 mm |
| Gross height (mm) | 219.00 mm |
| Gross weight | 1.12 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 162 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 371.00 g |
| Plastic (No PET) | 93.00 g |
| Producer | Asus |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus dual-rtx5060ti-o16g asus, 90yv0mh0-m0na00, asus, videokaardid

